Mizuumi Wiki:Sandbox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Created page with "550px|thumb|right|<center><font size="3">'''Hyde'''</font></center> image:movelist-hyde.jpg|450px|thumb|right|<center><font size="3">'''Hyde's Mov...") |
No edit summary |
||
Line 3: | Line 3: | ||
=Introduction= | =Introduction= | ||
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. | |||
= Combos = | |||
2A 2B 2C 236C | |||
= = | |||
= | |||
= Move List = | = Move List = | ||
==Normal Moves== | ==Normal Moves== | ||
{| style="text-align:center; width:830px; border:1px solid silver" | |||
{| | |- style="background:#B0B0B0" | ||
| | ! Level !! Input !! Description | ||
|- style="background:#EEEEEE" | |||
| rowspan="3" | A || [[Media:xxx.png|5A]] || Mash | |||
|- style="background:#EEEEEE; text-align: left" | |||
|- | |- style="background:#CCCCCC" | ||
| | | [[Media:xxx.png|2A]] || mash | ||
|- style="background:#EEEEEE" | |||
| [[Media:xxx.png|JA]] || mash | |||
|- style="background:#CCCCCC" | |||
|- | | rowspan="7" | B || [[Media:xxx.png|5B]] || mash | ||
| | |- style="background:#EEEEEE" | ||
| | | [[Media:xxx.png|6B]] || mash | ||
|- style="background:#CCCCCC" | |||
== | | [[Media:xxx.png|2B]] || mash | ||
|- style="background:#EEEEEE" | |||
| [[Media:xxx.png|JB]] || mash | |||
| | |- style="background:#CCCCCC" | ||
| [[Media:xxx.png|J6B]] || mash | |||
|- style="background:#EEEEEE" | |||
| [[Media:xxx.png|J2B]] || mash | |||
|- | |- style="background:#CCCCCC" | ||
| [[Media:xxx.png|66B]] || mash | |||
|- style="background:#EEEEEE" | |||
| rowspan="5" | C || [[Media:xxx.png|5C]] || mash | |||
|- style="background:#CCCCCC" | |||
|- | | [[Media:xxx.png|6C]] || mash | ||
|- style="background:#EEEEEE" | |||
| [[Media:xxx.png|2C]] || mash | |||
|- style="background:#CCCCCC" | |||
| [[Media:xxx.png|JC]] || mash | |||
|- style="background:#EEEEEE" | |||
| [[Media:xxx.png|66C]] || mash | |||
|- style="background:#CCCCCC" | |||
| rowspan="1" | Throw || [[Media:xxx.png|A+D]] || mash | |||
|- style="background:#EEEEEE" | |||
|} | |} | ||
==Special Moves== | ==Special Moves== | ||
{| style="text-align:center; width:830px; border:1px solid silver" | |||
{| | |- style="background:#B0B0B0" | ||
| | ! Level !! Input !! Description | ||
|- style="background:#EEEEEE" | |||
| rowspan="3" | A || [[Media:xxx.png|5A]] || Mash | |||
|- style="background:#EEEEEE; text-align: left" | |||
|- style="background:#CCCCCC" | |||
| [[Media:xxx.png|2A]] || mash | |||
|- style="background:#EEEEEE" | |||
| [[Media:xxx.png|JA]] || mash | |||
|- style="background:#CCCCCC" | |||
| rowspan="7" | B || [[Media:xxx.png|5B]] || mash | |||
|- style="background:#EEEEEE" | |||
| [[Media:xxx.png|6B]] || mash | |||
|- style="background:#CCCCCC" | |||
| [[Media:xxx.png|2B]] || mash | |||
|- | |- style="background:#EEEEEE" | ||
| [[Media:xxx.png|JB]] || mash | |||
|- style="background:#CCCCCC" | |||
| [[Media:xxx.png|J6B]] || mash | |||
|- style="background:#EEEEEE" | |||
|- | | [[Media:xxx.png|J2B]] || mash | ||
|- style="background:#CCCCCC" | |||
| [[Media:xxx.png|66B]] || mash | |||
|- style="background:#EEEEEE" | |||
| rowspan="5" | C || [[Media:xxx.png|5C]] || mash | |||
|- | |- style="background:#CCCCCC" | ||
| | | [[Media:xxx.png|6C]] || mash | ||
|- style="background:#EEEEEE" | |||
| [[Media:xxx.png|2C]] || mash | |||
|- style="background:#CCCCCC" | |||
|- | | [[Media:xxx.png|JC]] || mash | ||
|- style="background:#EEEEEE" | |||
| [[Media:xxx.png|66C]] || mash | |||
|- style="background:#CCCCCC" | |||
| rowspan="1" | Throw || [[Media:xxx.png|A+D]] || mash | |||
|- | |- style="background:#EEEEEE" | ||
|- | |||
|} | |} | ||
== | =Colors= | ||
= | {{UNIELColors | ||
|Character= Hyde | |||
|Color1= Black Eclipse | |||
|Color2= Twinkle White | |||
|Color3= Darkness Tempest | |||
|Color4= Light Forest | |||
|Color5= Nightmare | |||
|Color6= Red Pearl | |||
|Color7= Desert Wolf | |||
|Color8= Sea Water | |||
|Color9= Moonlight | |||
|Color10= Justice Rose | |||
|Color11= Blau Blitz | |||
|Color12= Sunlight Red | |||
|Color13= Vortex Galaxy | |||
|Color14= Cremisi Grotta | |||
|Color15= Holiness Star | |||
|Color16= Rosa Descendiente | |||
|Color17= Juillet Averse | |||
|Color18= Soul Lover | |||
|Color19= Caldo Trrente | |||
|Color20= Viridis Regulus | |||
}} | |||
{{UNIB}} | {{UNIB}} | ||
[[Category:Under Night In-Birth]] | [[Category:Under Night In-Birth]] |
Revision as of 06:05, 22 July 2014
File:Movelist-hyde.jpg Hyde's Movelist
Introduction
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Combos
2A 2B 2C 236C
Move List
Normal Moves
Level | Input | Description |
---|---|---|
A | 5A | Mash |
2A | mash | |
JA | mash | |
B | 5B | mash |
6B | mash | |
2B | mash | |
JB | mash | |
J6B | mash | |
J2B | mash | |
66B | mash | |
C | 5C | mash |
6C | mash | |
2C | mash | |
JC | mash | |
66C | mash | |
Throw | A+D | mash |
Special Moves
Level | Input | Description |
---|---|---|
A | 5A | Mash |
2A | mash | |
JA | mash | |
B | 5B | mash |
6B | mash | |
2B | mash | |
JB | mash | |
J6B | mash | |
J2B | mash | |
66B | mash | |
C | 5C | mash |
6C | mash | |
2C | mash | |
JC | mash | |
66C | mash | |
Throw | A+D | mash |
Colors
Black Eclipse | Twinkle White | Darkness Tempest | Light Forest | Nightmare |
---|---|---|---|---|
Red Pearl | Desert Wolf | Sea Water | Moonlight | Justice Rose |
Blau Blitz | Sunlight Red | Vortex Galaxy | Cremisi Grotta | Holiness Star |
Rosa Descendiente | Juillet Averse | Soul Lover | Caldo Trrente | Viridis Regulus |