Template:FlagName/Documentation: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
m (added unknown) |
||
Line 509: | Line 509: | ||
|- | |- | ||
| {{#vardefineecho:code|zw}} || [[File:Flag_{{#var:code}}.png]] || {{FlagName|{{#var:code}}}} | | {{#vardefineecho:code|zw}} || [[File:Flag_{{#var:code}}.png]] || {{FlagName|{{#var:code}}}} | ||
|- | |||
| default || [[File:Flag_unknown.png]] || {{FlagName|unknown}} | |||
|} | |} |